برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
سه شنبه 16 خرداد 1402
استاندار قم تاکید کرد

با تمام توان تا بهره برداری هتل پنج ستاره زعفرانیه از این پروژه حمایت خواهیم کرد

به گزارش حمیت نیوز،سید محمدتقی شاهچراغی در بازدید از هتل ۵ ستاره در حال احداث زعفرانیه به منظور رفع موانع از پروژه‌ها گفت:« با توجه به زائر پذیربودن قم ضرورت تسریع در تکمیل این پروژه‌ها برای ارائه خدمات شایسته به زائران شهر کریمه اهل بیت (س) در مناسبت‌های مختلف مورد تاکید است.

استاندار قم در بازدید از پروژه در حال ساخت هتل 5 ستاره زعفرانیه که با حضور معاونین ایشان و همچنین ارجمندی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد از مشکلات پش روی ساخت این پروژه ملی در استان قم پرسید و با مثبت ارزیابی نمودن پروژه های ملی در استان قم گفت:رفع موانع و مشکلات پروزه‌های گردشگری نیازمند همکاری دستگاه‌های مرتبط همچون شهرداری و همچنین بانک‌ها در تامین تسهیلات برای تکمیل پروژه‌ها می باشد.

ایشان با توجه به نیاز استان به پروژه هایی از قبیل هتل 5 ستاره زعفرانیه  گفت: با تمام توان تا بهره برداری هتل پنج ستاره زعفرانیه از این پروژه حمایت خواهیم کرد و در رفع موانع و مشکلات پیش رو در حد توان کمک خواهیم نمود.

در ادامه این بازدید سیفی کاشانی سرمایه گذار هتل 5 ستاره زعفرانیه قم به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته پرداخت  و همچنین از حمایت های مدیران ارشد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در وزارت خانه و استان قم تشکر نمودند و اظهار داشتند: تاکنون برای این پروژه حدود 220 میلیارد تومان هزینه شده است که جهت  تکمیل و بهربرداری  آن نیز حدود  400 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

از نکات قابل توجه هتل 5 ستاره  زعفرانیه قم، نمای معماری اسلامی این پروژه است که در منظر شهری به عنوان نمای برتر استان قم نیز شناخته شده است.

تهیه و تنظیم: مجتبی علیشاهیتاریخ: 1401/1/23
موضوع: گردشگری
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

در هتل 5 ستاره زعفرانیه قم بیش از 120 نفر اشتغالزایی خواهیم داشت

به گزارش حمیت نیوز ،در بازدید سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم و هیات همراه از پروژه در حال ساخت هتل  5 ستاره زعفرانیه قم،مجتبی سیفی کاشانی در جمع خبرنگاران  ضمن ...

با تمام توان تا بهره برداری هتل پنج ستاره زعفرانیه از این پروژه حمایت خواهیم کرد

به گزارش حمیت نیوز،سید محمدتقی شاهچراغی در بازدید از هتل ۵ ستاره در حال احداث زعفرانیه به منظور رفع موانع از پروژه‌ها گفت:« با توجه به زائر پذیربودن قم ضرورت تسریع در ...

ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت های گردشگری استان قم

به گزارش حمیت نیوز به نقل از کمیته اطلاع رسانی و راهنمایی ستاد تسهیلات زائرین استان قم ، سیدمحمد تقی شاهچراغی روز جمعه در بازدید از مرکز کنترل ترافیک شهرداری و اداره کل ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز