برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
جمعه 21 مرداد 1401
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم:

هیئات حتی‌الامکان در محیط‌های باز مراسمات عزاداری را برگزار کنند/لزوم اولویت نذر ماسک در هیئات 

به گزارش حمیت نیوز(حمنا)؛محسن اروجی در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: عمده مباحثی که در ستاد ملی کرونا انجام شد، درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اماکن عمومی، اتوبوس‌ها، تاکسیرانی‌ها، قطار و همچنین مراسمات آیینی و مذهبی حضرت اباعبدالله (ع) بود.
وی با بیان اینکه برخی از هیئات موارد بهداشتی را به‌خوبی رعایت می‌کنند، افزود: اما درصد آن نسبت به انتظارات کم است و با توجه به پیک بیماری که در آن قرار داریم، انتظار ما رعایت بالاتر از 80 درصد بوده که در حال حاضر کمتر از این میزان رعایت می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم گفت: توصیه ما به هیئات این بوده که تا جایی که امکان داشته در فضای باز مراسم برگزار کنند که اگر شرایط آن فراهم نیست و در فضای بسته مراسم برگزار می‌شود، تهویه مناسب ضروری است.
اروجی خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک در دستور کار هیئات محترم قرار گیرد و مخصوصاً اگر در فضای بسته برنامه برگزار می‌شود، ماسک ضروری است.
وی ادامه داد: در نذورات نذر ماسک و بهداشت در اولویت قرار داده شود و نذوراتی مانند غذا در بسته‌بندی‌های بهداشتی توزیع شود و این موضوعات در روزهای نزدیک عاشورا و تاسوعای حسینی ضرورت بیشتری دارد.

مجتبی علیشاهی
تاریخ: 1401/5/11
موضوع: سلامت
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

هیئات حتی‌الامکان در محیط‌های باز مراسمات عزاداری را برگزار کنند/لزوم اولویت نذر ماسک در هیئات 

به گزارش حمیت نیوز(حمنا)؛محسن اروجی در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا کشور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: عمده مباحثی که در ستاد ملی کرونا انجام شد، ...

تقدیر از سفیران سلامت دانش آموزی در هفته سلامت

قم(حمیت نیوز)در سومین روز از هفته سلامت و همزمان با اختتامیه جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی از 30 نفر از دانش آموزان فعال تقدیر شد.  در این همایش که با حضور مسئولین معاونت ...

نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم همزمان با هفته سلامت

به گزارش حمیت نیوز،نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم همزمان با هفته سلامت به گزارش تصویری:  

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز