برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
پنج شنبه 3 فروردین 1402
رئیس سازمان نظام مهندسی قم خبر داد؛

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲ هزار و ۵۷۶ نفر در قم

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا)؛رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲ هزار و ۵۷۶ نفر در قم در روزهای ۸ تا ۹ دی  ماه سال جاری خبر داد.

مهندس امین مقومی اظهار داشت: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در رشته‌های عمران ، معماری ، مکانیک ، برق ، نقشه‌برداری ، شهرسازی و ترافیک همزمان با سراسر کشور در روزهای  پنجشنبه و جمعه  ۸ و  ۹ دی  ماه در دانشگاه قم برگزار می شود.

وی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اظهار داشت: در مجموع ۲ هزار و  ۵۷۶  نفر در قم در این آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد ۲هزار و ۱۳۹ نفر آقا و  ۴۳۷ نفر خانم هستند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم افزود: برای قبول شدگان در این آزمون پس از تکمیل مدارک مورد نیاز ، پروانه اشتغال به کار صادر می شود و این افراد می توانند فعالیت رسمی خود را آغاز کنند.

مقومی گفت: در رشته عمران، معماری، مکانیک، برق، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری آزمون های محاسبه و نظارت برگزار می شود و علاوه بر آن در رشته های عمران ،معماری، مکانیک و برق آزمون اجرا نیز خواهیم داشت.

وی ادامه داد: آزمون رشته های نظارت عمران، شهرسازی و نقشه برداری، ترافیک و نظارت معماری در صبح روز پنجشنبه ۸ دی ماه برگزار و آزمون های اجرای معماری،  عمران، نظارت مکانیک و برق عصر روز پنجشنبه ۸ دی ماه برگزار می شود.

مقومی افزود: آزمون محاسبات عمران، طراحی مکانیک و برق نیز صبح روز جمعه ۸ دی ماه همزمان با سراسر کشور در دانشگاه قم برگزار می شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: داوطلبان شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان می توانند کارت ورود به جلسه را با مراجعه  به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به  نشانی اینترنتی www.inbr.ir  دریافت کنند.

مجتبی علیشاهی
تاریخ: 1401/10/7
موضوع: استانها
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

بازارچه بهاره در مصلی پردیسان می شود

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا)؛ بازارچه بهاره پردیسان از ۲۳ لغایت ۲۹ اسفند در مصلی بزرگ پردیسان برگزار میگردد. بازارچه بهاره پردیسان با درخواست عمومی شهروندان این منطقه ...

نمایشگاه توانمندی بانوان استان قم افتتاح شد

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا)؛ نمایشگاه توانمندی بانوان استان قم با حضور امیدیان معاون امور اقتصادی استانداری، عبدالهی معاونت امور بانوان استانداری،  شهیدی مهر معاون ...

درخشش روابط عمومی شركت آب و فاضلاب استان قم در كشور

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا)؛  آیین اختتامیه «جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق» با حضور "علی‌اکبر محرابیان" وزیر نیرو، جمعی از معاونان، ...

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قم موفق به کسب رتبه برتر کشور شد 

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا)؛ در جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور که با حضور علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از مدیران صنعت آب و برق کشور ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز