برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
دوشنبه 13 آذر 1402
فرمانده انتظامی استان قم خبر داد؛

دستگیری موبایل قاپ و کشف ۳۰ فقره سرقت در قم

به گزارش خبری حمیّت نیوز(حمنا)، سرهنگ امیر مختاری اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موبایل قاپی از شهروندان عزیز استان قم با اولویت سالمندان، بانوان، کودکان و نوجوانان، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۹ توحید فرماندهی انتظامی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی هویت اصلی متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.

سرهنگ مختاری ادامه داد: مأموران با هماهنگی دستگاه قضائی استان به منزل متهم اعزام و در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند وی را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در بازرسی از منزل متهم یک دستگاه موتورسیکلت که با مخدوش کردن آن به وسیله قفل زنجیر اقدام به موبایل قاپی می‌کرد، کشف شد.

سرهنگ مختاری بیان داشت: در بازجویی به عمل آمده متهم در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما با وجود مدارک و ادله موجود به ۳۰ فقره سرقت موبایل از شهروندان اعتراف کرد و اعلام داشته که همه موبایل‌های سرقتی را به فردی به قیمت بسیار پایینی به فروش رسانده است.

فرمانده انتظامی استان قم ابراز داشت: در ادامه تحقیقات گسترده به عمل آمده مشخص شد مالخر مذکور خود سابقه کیف قاپی و موبایل قاپی داشته که پس از اتمام دوران محکومیت خود، شروع به خرید اموال مسروقه در یک مغازه تعمیرات موبایل در آدرس معلوم می کرده که شناسایی وی نیز در دستور کار مأموران قرار گرفت.

سرهنگ مختاری خاطرنشان کرد: با تلاش مأموران نهایتاً مالخر موصوف نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

تاریخ: 1402/8/29
موضوع: اجتماعی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

پلیس: میزان شرارت در تهران ۴۵ درصد کاهش داشته است

به گزارش خبرگزاری حمیّت نیوز(حمنا)؛ سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس سازمان اطلاعات پلیس تهران  امروز ۷ آذرماه ۱۴۰۲ در جمع خبرنگاران از کاهش چشمگیر شرارت در پایتخت خبر ...

۳۴ «خانه اعتماد» در قم راه‌اندازی شده‌است

سرگرد مهدی علی‌بابایی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حمیّت نیوز (حمنا)،افزود: درقالب خانه اعتماد، جلسات آموزشی پیشگیری و شناسایی مشکلات، آسیب‌های مواد ...

دستگیری موبایل قاپ و کشف ۳۰ فقره سرقت در قم

به گزارش خبری حمیّت نیوز(حمنا)، سرهنگ امیر مختاری اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد موبایل قاپی از شهروندان عزیز استان قم با اولویت سالمندان، بانوان، کودکان ...

دستگیری ۳۰ سارق و مالخر در تهران

به گزارش حمیّت نیوز(حمنا):سردار ولیپور گودرزی، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران از دستگیری ۳۰ سارق و مالخر گوشی قاپ و زورگیر پایتخت خبر داد. وی گفت: با تلاش ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز